
Верстат для фарбування погонажних виробів TS-400 Taisan
від 1 253 750 ₴
- Під замовлення
Відправка з 05 лютого 2026- +380 (96) 629-33-18
- +380 (97) 836-01-10
- +380 (63) 366-14-28
- +380 (67) 742-44-03Руслана (фільтри)
Верстат для фарбування погонажних виробів TS-400 Taisan

Застосовування: В основному призначений для фарбування розпиленням ЛФМ та одночасного покриття п'яти сторін на плоских, криволінійних або дугоподібних поверхнях, таких як жалюзі, дверні рами, плінтуси. Підходить для розпилення фарб на водній основі,фарб PU, UV, AC, нітрофарб та інших фарб.
Принцип роботи: Верстат використовує 4-8 автоматичних розпилювачів, кут та висоту яких можна попередньо налаштувати, кожним розпилювачем можна керувати незалежно.
Переваги:
· стабільний потік фарби,
· плавна робота розпилювача,
· легка та швидка заміна фарби,
· високий коефіцієнт використання фарби.
Особливості:
· Розпилювач оснащений пристроєм для рециркуляції фарби, який здатний ефективно переробляти 70% відходів фарби та покращує коефіцієнт використання фарби на практиці.
· Автоматичний розпилювач використовує оригінальний імпортний розпилювач Iwata (Опційно), розмір та кут об'єму розпилення можна регулювати заздалегідь, а кожен розпилювач контролюється індивідуально.
· Швидкість подачі регулюється частотним перетворенням, що підходить для різних вимог при фарбуванні.
· Може бути оснащений функцією інфрачервоного зондування для автоматичного визначення ширини виробу відповідно до вимог. При зміні ширини виробу, ПЛК автоматично регулює положення розпилювача без ручного керування;
Технічні дані:
|
Ефективна робоча ширина |
до 400 мм |
|
Робоча товщина |
2 - 80 мм |
|
Мін. робоча довжина |
300 мм |
|
Робоча висота |
900 мм |
|
Швидкість конвеєра |
0 - 30 м/хв.. |
|
Калібр фарбопульта |
1,0 |
|
Потужність вентиляції |
1,5 кВт |
|
Потужність транспортера |
0,4 кВт |
|
Загальна потужність |
3,5 кВт |
|
Розмір |
3300*1800*2400 мм |
|
Вага |
600 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: від 1 253 750 ₴









